Viešbutis „Mercure“

J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė

Buvęs keturių žvaigždučių viešbutis „Europa Royale Marijampolė“, nuo 2014 metų balandžio 1 d. viešbutis pakeitė pavadinimą į “Mercure” ir dabar priklauso pasauliniam “Accor” tinklui, visame pasaulyje turinčiam apie 3500 viešbučių. “Mercure” viešbučiai yra labai populiarūs Europoje, visame pasaulyje yra apie 750. Šio tinklo viešbučiai įsikūrę 51 šalyje.

Marijampolės “Mercure” įsikūręs patogioje vietoje, senamiestyje, viešbutis verslo ir poilsio turistams siūlo Sūduvos regione išskirtinę paslaugų kokybę. Rekonstruotame dešimties aukštų viešbučio pastate rasite ne tik 47 komfortiškus kambarius, bet ir unikalų poilsio, verslo bei sveikatingumo kompleksą. Net ir išrankiausio svečio akis džiugins kambarių estetika, modernus ir jaukus interjeras.

Viešbučio pirmojo aukšto vestibiulyje svečius pasitinka baras ir bene geriausias mieste restoranas, garsėjantis patiekalais ir gausiu išskirtinių vynų asortimentu bei rinktinio konjako rūšimis.
Verslo susitikimų, mokymų ar seminarų organizatoriams siūlome pagal naujausius Europos Sąjungos reikalavimus įrengtą Konferencijų centrą, galintį vienu metu talpinti virš 200 dalyvių.
Malonumai, kuriuos patirs Jūsų kūnas ir dvasia, laukia SPA sveikatingumo centre. Teikiamų procedūrų ir paslaugų įvairovė tikra atgaiva po kasdienės įtampos.
Laukiami ne tik viešbučio svečiai, bet ir miesto gyventojai.

KONTAKTAI:

Adresas: J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė
Telefonas: +370 343 97778
El. paštas: h9570@accor.com
Tinklapis: www.mercure.com